Vahşet: 'Öldü' diye ağladığı Hatice Şimşek'i döverek öldürdüğü ortaya çıktı

Bir kadın cinayeti de Antalya'da işlendi. 31 yaşındaki Gökhan Ç.'nin "Düştü ve öldü" diyerek arkasından ağladığı 30 yaşındaki Hatice Şimşek'i döverek öldürdüğü ortaya çıktı

Vahşet: 'Öldü' diye ağladığı Hatice Şimşek'i döverek öldürdüğü ortaya çıktı

Kadın cinayetleri dur durak bilmiyor. Bir cinayet de Antalya'da işlendi.

Muratpaşa ilçesinde dün yaşanan olayda Gökhan Ç., polisi arayarak, sevgilisi Hatice Şimşek’in evde hareketsiz yattığını bildirdi.

 Ekiplerin yaptığı incelemede vücudunda morluklar olduğu tespit edilen Şimşek’in cansız bedeni, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp’a gönderildi.

Polislerin incelemesi sürerken, Gökhan Ç., Şimşek ile birlikte yaşadığı evin balkonunda hüngür hüngür ağladı.

Ancak komşuların anlattıkları olayın seyrini değiştirdi. Apartman sakinleri gece boyu çiftin evinden kavga sesleri geldiğini, polise ihbarda bulunduklarını anlatarak, “Her ihbardan sonra gelen ekipler, Hatice Şimşek’in şikayetçi olmaması üzerine geri gitmek zorunda kaldı” iddiasında bulundu.

Kollarındaki izleri saklamaya çalışan Gökhan Ç.’nin hareketleri şüpheli bulununca gözaltına alındı. 

Önce “Alkollüydük, düştü” iddiasında bulunan Gökhan Ç.’nin sık sık ellerini birbirine bağlaması üzerine olay yerindeki Cumhuriyet Savcısı ve cinayet büro ekipleri sakladığı kollarındaki izleri sordu.

Şüphe üzerine gözaltına alınan zanlının poliste 11 suçtan kaydı olduğu ortaya çıktı.

Polisteki ifadesinde cinayeti itiraf eden Gökhan Ç.’nin “Alkollüydük. Gece kavga ettik, dövdüm. Uyandığımda hareketsiz yattığını ve öldüğünü fark ettim. Bir yakınımı aradım. Ondan sonra da polisi aradım” dediği öğrenildi.

Gökhan Ç.’nin Hatice Şimşek’e daha önce de şiddet uyguladığı ortaya çıktı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER