Yalova'da dehşet: Fuat Şençiçek, 12 yaşındaki yeğeni Erdem Sami Şençiçek'i öldürdü

Yalova'dan kan donduran bir haber geldi. 36 yaşındaki Fuat Şençiçek'in uyuyan 12 yaşındaki yeğeni Erdem Sami Şençiçek'i kalbinden bıçaklayarak öldürdüğü belirtildi

Yalova'da dehşet: Fuat Şençiçek, 12 yaşındaki yeğeni Erdem Sami Şençiçek'i öldürdü

Yalova'da dedesinin evinde uyuyan 12 yaşındaki Erdem Sami Şençiçek'in amcası 36 yaşındaki Fuat Şençiçek tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürüldüğü belirtildi.

Amcanın daha sonra da kendisini bıçakladığı, sesleri duyan dedenin odaya girince torununu kanlar içinde gördüğü ve 112'yi aradığı öğrenildi. 

12 yaşındaki Erdem Sami hastaneye kaldırılırken tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Hafif yaralanan Fuat Şençiçek ise özel bir hastanede tedavi olduktan sonra polis tarafından gözaltına alındı, sonra da adliyeye sevk edildi.

Erdem Sami Şençiçek’in dedesi  “Sesi duyduk fırladık yataktan şoke olduk. Bir de baktık kanlar içerisindeler. Amcası hastaydı Ama birbirlerini çok severlerdi. Ne olduysa işte hiç bilinmeyen şekilde çocuğa saldırdı. Tedavi görmüştü. Sonra tedaviyi reddetmişti. Doktora gitmiyordu. Bir hap kullanıyordu onu da bıraktı. Ne kadar sureyle bıraktığını da bilmiyoruz” ifadelerini kullandı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER