Yaşlı amcayı korkutarak video çeken gence verilen ceza belli oldu

Ankara 1. Sulh Ceza Hakimliği, İhsan Amca'nın korkutulduğu videodaki kişiye 15 gün elektronik kelepçe takılarak evden çıkmama cezası verdi. M.T.E. adlı genç ayrıca haftada 2 gün huzurevini ziyaret edecek

Yaşlı amcayı korkutarak video çeken gence verilen ceza belli oldu

İhsan Amcayı sıkıştırarak saygısızca mahçup eden ve Ankara İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalanan M.T.E. isimli kişiye verilen ceza belli oldu. Ankara 1. Sulh Ceza Hakimliği şüpheliye 15 gün evinden çıkmama ve haftada 2 gün en yakın huzurevini ziyaret etme cezası verdi.

Polisim diyerek kandırdı

Sosyal medyada yayılan görüntüde, kendisini polis olarak tanıtan bir genç, sokağa çıkma yasağını delen 65 yaş üzeri bir vatandaşa "Normalde sana ceza yazmam gerekiyor ama bu seferlik affediyorum" dedi.

Yaşlı adamla dalga geçti

Yaşlı adam ise "Hastaneye geldim, otobüs almadı beni. Polise söyledim" yanıtını verdi. Videoyu çeken kişinin dalgacı tavrı, sosyal medya kullanıcılarının yanı sıra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun dahi tepkisini çekti.

Haftada 2 gün huzurevine gidecek

Konuyla ilgili açıklama yapan Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, "Adalet sistemimiz, evde kalmanın yalnız İhsan Amca'ya mahsus olmadığını anlaması için şüphelinin 15 gün konutundan çıkmamasına ve salgın riskinden sonra da büyüklerimizin kıymetini anlaması için huzurevi ziyareti yapmasına karar verdi" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 19:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÜNLÜ OLMA UĞRUNA
ÜNLÜ OLMA UĞRUNA - 1 yıl Önce

ÇOK GÜZEL ÜNLÜ OLDUN YAVRUM AFERİN... İNŞALLAH SEN DE O AMCANIN YAŞINA GELİNCE SENİNLE DE DALGA GEÇECEK BİRİLERİ OLUR!!!

SIRADAKİ HABER