Yavru köpeği vicdansızca öldürmüştü: Savunmasındaki sözleri çileden çıkardı!

İstanbul'da kendisini rahatsız ettiği gerekçesiyle 3 aylık köpeği yere vurarak öldüren şüpheli yakalandı. Köpeği öldüren şüphelinin polisteki ifadesinde, köpeğin patronunun olduğunu, bir anlık öfke ile yaptığını söylediği öğrenildi

Yavru köpeği vicdansızca öldürmüştü: Savunmasındaki sözleri çileden çıkardı!

İstanbul'da O.Ö. isimli şüpheli lastikçide "kendisini rahatsız ettiği" gerekçesiyle Dora isimli 3 aylık köpeği yere vurarak öldürdü. Olay sonrası kaçan şüpheli emniyet ekiplerince İstanbul'da yakalandı.

Şüphelinin köpeğe şiddet uyguladığı anlar iş yerinin güvenlik kamerasına yanmıştı. Görüntülerde şüpheli, yavru köpeği havaya kaldırarak yere vuruyor, yavru köpek kısa bir süre sonra ölüyordu.

Bir anlık öfke ile yapmış

Şüpheliyi yakalamak için çalışma başlatan polis ekipleri, O.Ö.'nün evine baskın düzenledi. Evinde olmadığı anlaşılan O.Ö.'yü arama çalışmaları devam ederken polis ekipleri, bir sokakta O.Ö.'yü görünce hemen gözaltına aldı.

Gözaltındaki şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Köpeği öldüren şüphelinin polisteki ifadesinde köpeğin patronunun olduğunu, bir anlık öfke ile yaptığını söylediği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER