Yok artık! Şükrü Şimşek, 17 yaşındaki Ceren Kultaş'ı bakın neden öldürmüş?

Manisa'nın Salihli ilçesindeki akaryakıt istasyonunda pompalı tüfekle vurularak öldürülen Ceren Kultaş'ın katil zanlısı Şükrü Şişmek yakalandı. Şükrü Şimşek'nin ifadesi akıllara durgunluk verdi

Yok artık! Şükrü Şimşek, 17 yaşındaki Ceren Kultaş'ı bakın neden öldürmüş?

17 yaşındaki Ceren Kultaş, perşembe gecesi arkadaşlarıyla birlikte geldiği Manisa'nın Salihli ilçesindeki bir benzin istasyonunda motosikletle gelen maskeli biri tarafından pompalı tüfekle vurularak öldürülmüştü.

Polis, olay üzerine geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Bölgedeki kameraları inceleyen ekipler, Kultaşı vuranın Şükrü Şimşek olduğunu tespit etti. 

Hırsızlık ve mala zarar verme gibi birçok suçtan sabıkası bulunduğu öğrenilen Şükrü Şimşek'i yakalamak için özel bir ekip kuruldu.

Ekipler, zanlı Şükrü Şimşek'in, cinayeti işlediği benzin istasyonuna 50 metre mesafedeki boş bir fabrikada yakaladı.

Şüpheli Şükrü Şimşek, alınan ilk ifadesinde ''S.K. adlı genç kızla aramızda bir husumet vardı. Olay günü benzin istasyonunun oradan geçerken benzinlikte gördüğüm kişiyi S.K.'ye benzettim. Biraz ilerledikten sonra geri döndüm ve yanımda bulunan pompalı tüfekle 4-5 el ateş ettim.  Ancak öldürdüğüm kişi S.K. değil, Ceren Kultaş'mış dedi.

Zanlı Şükrü Şimşek (30), tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2020, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER