Yurt dışından gelen CNN Türk spikeri karantinaya alınmadan canlı yayına çıktı!

CNN Türk spikeri Gözde Arslan ile ilgili ortaya atılan iddia özellikle sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. İspanya'ya tatile giden Gözde Arslan'ın tatilden döndükten sonra 14 günlük karantina sürecine uymadığı ve canlı yayına katıldığı iddia edildi

Yurt dışından gelen CNN Türk spikeri karantinaya alınmadan canlı yayına çıktı!

CNN Türk spikeri Gözde Atasoy ile ilgili ortaya atılan iddia özellikle sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. İspanya'ya tatile giden Gözde Atasoy'un tatilden döndükten sonra 14 günlük karantina sürecine uymadığı ve canlı yayına katıldığı iddia edildi.

Murat Yağcı kurallara uymuyor

Atasoy'un 14 günlük karantina sürecine uymamasının asıl arkasında yatan nedeninin CNN Türk Genel Müdürü Murat Yancı olduğu söyleniyor. Yancı'nın koronavirüse karşı uygulanan tedbirleri uygulamadığı iddia ediliyor.

Takipçilerinin gözünden kaçmadı

Atasoy’un geçtiğimiz günlerde Barcelona’dan paylaştığı fotoğrafı fark eden bazı takipçileri de kendisini yayında görünce durumu sosyal medyada dile getirdi. 

Genel Müdür Yancı’nın kurumda başka isimleri de 14 günlük süre dolmadan kanala çağırdığı gelen haberler arasında. CNN Türk’te yapılan birçok yayında da yurt dışından gelen vatandaşlar için karantina süresine dikkat edilmesi uyarısı yapılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER