Züccaciye dükkanının açılışında indirim yapıldı: Bazı kadınlar ezilme tehlikesi geçirdi

Erzurum'daki 3 katlı züccaciye dükkanında ürünlerin yüzde 50 indirimli olarak satılacağının sosyal medyada yayılmasının ardından sabah saatlerinde dükkan önünde izdiham oluştu. Dükkanın önüne polis ekipleri sevk edildi.

Züccaciye dükkanının açılışında indirim yapıldı: Bazı kadınlar ezilme tehlikesi geçirdi

Erzurum'un merkez Yakutiye ilçesi Saraybosna Caddesi'nde açılışı yapılan, 3 katlı züccaciye dükkanında ürünlerin yarı fiyatına satılacağı, sosyal medyadan duyuruldu.

Yüzlerce kişi dükkanın açılmasını bekledi

Sabah erken saatlerde iş yeri önünde toplanan, çoğu kadın yüzlerce kişi, açılmasını bekledi. Aşırı kalabalık nedeniyle dükkan sahipleri, kadınları içeri gruplar halinde almaya çalıştı. Kadınların bir an önce içeri girme isteği, izdihama neden oldu. 

Kasada uzun kuyruk oluştu

Dükkana girebilen kadınlar, ürünleri kucaklarını doldurdu. Müşteriler, alabildikleri kadar eşyalarla kasa önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Polis ekipleri geldi

İçeride ve dışarda izdiham nedeniyle iş yeri sahipleri, polisten yardım istedi. Bunun üzerine dükkan önüne polis ekipleri sevk edildi. 

'Her gün ucuz satacağız'

Ekipler, yola taşmaları nedeniyle trafiği de aksatan kalabalığın dağılmasını sağlarken, iş yeri sahipleri de kadınlara sadece bugün değil her gün ucuz ürün satacaklarını söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2020, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER