Zuhal Topal'la Sofrada programının bu haftaki yarışmacısı hayatını kaybetti!

FOX Tv'de izleyicisiyle buluşan Zuhal Topal'la Sofrada programında üzücü bir olay yaşandı. Gündüz kuşağının reytingleri yüksek programında bu hafta yarışan Ayten Çayırdere geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti

Zuhal Topal'la Sofrada programının bu haftaki yarışmacısı hayatını kaybetti!

FOX Tv'de izleyicisiyle buluşan Zuhal Topal'la Sofrada programında üzücü bir olay yaşandı. Gündüz kuşağının reytingleri yüksek programında bu hafta yarışan Ayten Çayırdere geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 

Zuhal Topal'la Sofrada programında gelini ile yarışmaya katılan Ayten Çayırdere'nin ölüm haberi izleyicileri de büyük şaşkınlığa uğrattı. 

Programın Instagram hesabında konuyla ilgili olarak "Bu hafta yarışan kayınvalidelerimizden Ayten Çayırdere geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Ayten anneye rahmet, ailesine sabır dileriz. Kendisini sevgi ile anıyoruz" paylaşımında bulunuldu.

Bu haftaki programda kayınvalidelerin gelinlerin yemeklerini tadarak çok düşük puanlar vermesi ve sık sık tartışma yaşanması da izleyicileri oldukça rahatsız etmişti. Hayatını kaybeden Ayten Çayırdere'nin programın stresi nedeniyle kalp krizi geçirdiği de konuşulanlar arasında.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2020, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER