Manken Cansu Taşkın katıldığı yayında oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan ile 2 yıldır ilişki yaşadığını ileri sürdü. Taşkın'ın kardeşi Elif Vurgun da ablası ve Yılmaz Erdoğan'ın sarmaş dolaş pozlarını fotoğraflarını paylaşması magazin gündeminde bomba gibi düştü. 

Ünlü oyuncu Hazal Kaya'nın annesi kiracısıyla tartışma yaşadı: 'Ya 15 bin lira yatır, ya çık' Ünlü oyuncu Hazal Kaya'nın annesi kiracısıyla tartışma yaşadı: 'Ya 15 bin lira yatır, ya çık'

Halk TV'de yer alan habere göre Taşkın ve Vurgun kardeşler geçtiğimiz ağustos ayında Erdoğan'ın misafiri olarak çiftlik evine gitti. Evde anı olması için fotoğraf ve video çeken kardeşlerden Vurgun Yılmaz'ın haberi olmadan görüntüleri çekerek paylaştı.Vurgun'un telefonda konuşuyor gibi yaparak ikilinin görüntülerini kaydettiği öne sürüldü.

İkilinin birkaç gün yakınlaştığı  birlikteliğin ilişkiye dönmediği bu süreçte de Taşkın'ın oyuncuyu sürekli arayarak mesaj attığı konuşulanlar arasında yer aldı.Aramaları yanıtsız kalan Taşkın ise şubat ayında Yılmaz Erdoğan ile aralarında ilişki olduğuna dair iddiaları basına servis ettirdi.

Görüntüleri basına sızan Yılmaz Erdoğan konuyla ilgili açıklamada bulunmazken avukatlarına Taşkın ve Vurgun'a dava açılması için talimat verdi.

Erdoğan'ın abla ve kardeşi dava edeceği kanun maddesinde "TCK 134. Madde "Kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlal eden kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Gizliliğin görüntü veya seslerin kayda alınması suretiyle ihlal edilmesi halinde, verilecek ceza bir kat artırılır" ifadeleri yer alıyor.

Ne olmuştu?

Geçtiğimiz haftalarda Pınar Kerimoğlu'nun programına konuk olan Cansu Taşkın, "Bu olaylar gerçek mi bir aşk var mı aranızda?" sorusu üzerine Yılmaz Erdoğan ile ilişki yaşadığını belirterek "Gerçek... Haberler doğru, hiçbir zaman özel hayatımı konuşmadım konuşmamaya da devam. Bunu sosyal medyada ön planda tutmadım. Evet doğru hani haberler, sorduğun için söyleyeyim. Yani sonuç olarak biz kötü bir şey yapmadık arkadaşlar bu çok normal değil mi? Çok girmek istemiyorum o konulara, benim için çok değerli bir insan" demişti.

Cansu Taşkın'ın kardeşi Elif Vurgun ise Instagram hesabından peş peşe ablası ve Yılmaz Erdoğan'ın fotoğraf ve videosunu paylaşmıştı. Videoda Erdoğan'ın Taşkın'ı dudağından öptüğü görülmüştü.

Editör: Nehir Durdağı