Instagram'da Beklenen Özellik Her An Gelebilir!

Sosyal medya platformları içerisinde en popüler uygulamaların başında gelen Instagram, 2019 yılı itibariyle ilginç değişikliklere imza atıyor

Instagram'da Beklenen Özellik Her An Gelebilir!

Daha önce beğeni sayısının görüntülenmemesi için çeşitli ülkelerde test aşamasında olan Instagram, takip sekmesini kaldırarak stalk ( kimin ne yaptığını araştırmak ) yapmak isteyenleri üzmüştü. Ancak popüler uygulama takipçilerini sevindirecek inovasyonlara da yer vermek için kolları sıvadı. Instagram, sadece cep telefonlarında kullanılabilen direkt mesaj özelliğini masaüstüne de getirmeyi planlıyor. Bu sayede Instagram'ı yalnızca bilgisayarında kullanmak isteyenler direkt mesaj özelliğinden yararlanabilecek.

ARAYÜZÜ PAYLAŞILDI

Uygulamaları yakından takip eden ve geleceği hakkında yorum yapan ünlü isim Jane Manchun Wong, Instagram'ın direkt mesaj özelliğini web'e taşıyacağını söyledi ve arayüzünü paylaştı. Instagram'ın masaüstü sürümünün mobile göre oldukça kısıtlı kaldığı düşünülürse tasarlanan bu özellik, uygulamayı da daha fazla işlevli hale getirecek. Yeni bir güncelleme ile entegre edilecek direkt mesaj yeri, messenger görünümünde olabilir. Öte yandan Instagram bu yıl içerisinde flaş değişikliklere de imza atıyor. Platformun daha kişisel bir yere dönüşmesini isteyen Instagram, beğeni sayısının gizlenmesi ve takip sekmesinin kaldırılması gibi yenilikler yapmıştı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 11:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER