TEKNOFEST Uçuş Gösteri Saatleri Belli Oldu!

İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji festivali bugün itibariyle başlıyor. Atatürk Havalimanı'nda gerçekleşecek festivalde en çok merak edilen etkinlik gösteri uçuşlarının günleri, saatleri ve uçuş süreleri belli oldu

TEKNOFEST Uçuş Gösteri Saatleri Belli Oldu!

Geçtğimiz yıl İstanbul Havalimanı'nda yapılan ve büyük bir ilgi toplayan TEKNOFEST bu yıl Yeşilköy'de bulunan Atatürk Havalimanı'nda yapılıyor. Birçok etkinliğin düzenlendiği festivalde en çok merak konusu gösteri uçuşları olacak. 1 milyon ziyaretçinin beklendiği festival için SOLO-TÜRK, Türk Yıldızları ve Rusya'nın gönderdiği SU-35 ile SU-50MM uçakları semaları donatacak. 

BAYRAKTAR AÇIKLADI

İnsansız hava aracının tasarımcısı Selçuk Bayraktar, Twitter üzerinden paylaştığı fotoğraf ile gösteri uçuşlarının saatlerini paylaştı. İşte TEKNOFEST gösteri uçuşu takvimi. 

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 10:15

Göktuğ Efil

Göktuğ Efil, 1995 yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Gazetecilik, SEO ve Photoshop eğitimleri aldı. Stajını THY ve Mercedes Benz'de web tasarımcı olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER