Whatsapp'tan Satış Yapacaklara Katalog Kolaylığı!

Anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp, büyük bir yeniliğe gidiyor. Bundan böyle kullanıcılar, satmak istedikleri ürünlerini katalog haline getirip paylaşabilecek

Whatsapp'tan Satış Yapacaklara Katalog Kolaylığı!

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp, bir yeniliğe imza atıyor. Whatsapp'ın bu özelliği daha çok ürün satmak isteyenleri ilgilendiriyor.

Whatsapp, Business hesabı olan kullanıcılarına yeni bir özelliğini duyurdu. Özelliğe göre işletmeciler, ürünlerini katalog haline getirip tanıtabilecek ve hatta satışa sunabilecek.

TÜRKİYE'DE AKTİF DEĞİL

Son zamanlarda birçok uygulamayla kullanıcılarına yenilikler sunan Whatsapp'ın bu özelliğiyle birlikte işletmeler satışını yapmak ve tanıtmak istedikleri ürünlerinin fotoğraflarını koyup satış için link verebilecekler.

Uygulamanın bu yeniliği ise henüz Türkiye'de aktif değil. Sadece ABD, İngiltere gibi ülkelerle sınırlı.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2019, 11:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
şakir
şakir - 2 yıl Önce

zor gelişen teknolojilerin arasında nano teknoloji var. tüm zıtlıklara rağmen eskazara bu teknolojiye ulaşmayı başarıp kollamaya devam edebilirse çok hızlı gelişir türkiye sayılı
ülkelerin arasında olur. büyük ülkelerin baskısını kırabilir.ordu ve gaziere daha fazla yer verilmesi gerekiyor.saygılar.

SIRADAKİ HABER