Bursa'nın Karacabey ilçesinde Yüzde 60 engelli olan 22 yaşındaki genç, Suriyelilerin kız arkadaşını rahatsız ettiği iddiasıyla silahlı grupla tartışmaya başladı. İddiaya göre Suriyeli grup E.S.'yi ormanlık bir alana götürdükten sonra öldüresiye dövdü. Suriyeli silahlı şahıslar tarafından darbedilen gencin  görüntülerini kayıt altına aldı. olaya ilişkin Bursa Valiliği tarafından açıklama yapıldı.

Karısını 15 yaş küçük adamla evinde yakaladı dehşet saçtı: 1 ölü Karısını 15 yaş küçük adamla evinde yakaladı dehşet saçtı: 1 ölü

Bursa Valiliği, olayın duyulmasının ardından yaşananları kamuoyuna detaylarıyla açıkladı. Valilikten yapılan açıklama;

"Bazı basın yayın organları ile sosyal medyada yer alan 04.06. 2023 günü Karacabey ilçemizde meydana gelen 'Kasten Yaralama' olayı ile ilgili olarak aşağıdaki bilgilerin kamuoyu ile paylaşılması gerektiği anlaşılmıştır. Söz konusu olay görüntülerinden hareket edilerek müşteki E.S.'yi darp ettiği tespit edilen yaşı küçük yabancı uyruklu şüpheliler S.A ve İ.E., 06.09.2023 tarihinde yakalanmış, 07.09.2023 günü çıkarıldıkları adli merciler tarafından tutuklanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Editör: Nehir Durdağı