Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen fenomen ve iş kadını Dilan Polat’ın bir çalışanını darp edip yaraladığı için ceza aldığından dolayı, daha önceden hükmün açıklanması sonraya bırakılan bir cezası da olduğu ortaya çıktı.

Kızları ünlü isimlere babalık davası açmıştı: Tatlıses, filmlerinde figüranlık yapan Suphiye Orancı hakkında konuştu: Kızları ünlü isimlere babalık davası açmıştı: Tatlıses, filmlerinde figüranlık yapan Suphiye Orancı hakkında konuştu:

Damga Gazetesi’nden Mehmet Mert’in haberine göre, Batman 5.Asliye Ceza Mahkemesi 2015/71 Esas numaralı ve 2015/487 karar numaralı ceza, 07.10.2015 tarihinde, TCK’nın 231. Maddesince ceza almış ve hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verilmiş.

2019/65 sayılı İstanbul Anadolu Asliye Ceza Mahkemesince 6.5.2021 yılında bir çalışanı S’yi darp ederek yaraladığından dolayı 1.500-TL (Binbeşyüz) para cezasına çarptırılan Dilan Polat, 5 yıl içinde yeniden suç işleyip tekrar ceza alınca hükmün açıklanmasına karar verilmek üzere mahkemeye yazı yazıldığı ortaya çıktı.

Editör: İrem Nur Kaya