İsrail Savunma Güçleri'nden olay yaratan paylaşım: Yorum yağmuruna tutuldu!

İsrail Savunma Güçleri'nin onaylı Twitter hesabında ayna karşısında bir kadının çektiği fotoğraf herhangi bir yazı olmadan paylaşıldı. Fotoğrafa yüzlerce yorum, binlerce beğeni ve retweet geldi.

İsrail Savunma Güçleri'nden olay yaratan paylaşım: Yorum yağmuruna tutuldu!

İsrail Savunma Güçleri Twitter’dan ilginç paylaşımda bulundu. Genel olarak askeri fotoğraflar ve gelişmelere yönelik bilgiler verilen onaylı hesaptan bir kadının ayna karşısındaki pozu paylaşıldı.

İsrail Savunma Güçleri twitter hesabının yöneticisinin attığı tweette herhangi bir açıklama yer almıyor. Tweetteki fotoğrafa yüzlerce yorum, binlerce beğeni ve retweet geldi.

Türk kullanıcılar da yorum yazdı

Paylaşılan tweetin altına Türk Twitter kullanıcıları birçok yorumda bulundu. Türk kullanıcılar "Ortak tatbikat yapmalıyız, kayıtlar nereye yapılıyor” gibi yorumlar yaptı. Ayrıca birçok Twitter kullanıcısından fotoğrafın altına yorumlar gelmeye başladı.

Açıklama geldi

İsrail Savunma Güçleri paylaşımı kaldırmadan bir açıklamada bulundu. Hamas'ın İsrail askerlerinin telefonlarını hackleyerek sahte hesaplardan profiller oluşturduğunu açıkladı. 

Twitter'dan yapılan açıklama:

"Hamas, İsrail askerlerinin telefonlarını hackleyerek bu fotoğrafları da içeren sahte sosyal medya profilleri oluşturuyor. Hamas'ın bilmediği bir şey var ki, İsrail istihbaratı bu tip kötü amaçlı yazılımları takip ediyor. Hamas'ın hack sistemi etkisiz hale getirildi."

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2020, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER