Kafasını Aniden Yana Çeviren Genç Öldü!

İngiltere'de 17 yaşındaki Ben Littlewood'un annesi, oğlunu yerde hareketsiz şekilde yatarken buldu. Genç hastaneye kaldırıldı ancak 8 gün sonra hayatını kaybetti. Kafasını bir anda hızlıca yana çevirmesinden dolayı beyin felci geçirdiği öğrenildi.

Kafasını Aniden Yana Çeviren Genç Öldü!

Adli tıp uzmanının raporuna göre, zararlı alışkanlıkları olmayan Ben Littlewood’un kafasını hızlıca çevirmesinin, atardamarın yırtılması ve beyinde kan pıhtılaşmasına neden olabileceği belirtildi.

MUTFAKTA YERDE YATTIĞINI GÖRDÜ

Trajik olay İngiltere'de 3 Nisan’da yaşandı. Annesi işteyken küçük kız kardeşine bakan Ben’in annesi, oğlundan gelen cevapsız aramayı görünce geri döndü ancak yanıt alamadı. Eve döndüğünde oğlunun mutfakta yerde yattığını gören anne hemen ambulans çağırdı. Kadın oğlunun düştüğünü ve kafasını çarptığını sanıyordu.

BEYİN FELCİ GEÇİRDİ

Ben Littlewood, sekiz gün sonra hastahanede öldü. Doktorlar gencin beyin felci geçirdiğini yoğun bakıma sevk edildikten dört gün sonra bilincinin açılmaması üzerine anlayabildi. O ana kadar çekilen BT taramasında beyin sağlıklı görünüyordu ve alındaki şişlik nedeniyle doktorlar kafatası kemiğinin zarar görmüş olabileceğini düşünüyordu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER