Milletvekili Tarczyński'den akılalmaz sözler: 2 milyon Ukraynalı mülteci aldık 1 tane bile Müslüman almayacağız

Polonyalı milletvekili Dominik Tarczyński, katıldığı bir televizyon programında "Bir tane Müslüman mülteci almadık. Bir tanesi bile Polonya'ya giremeyecek. 2 milyondan fazla Ukraynalı aldık ülkemize. Ama tek bir Müslümanı bile almayacağız, çünkü almayacağımıza söz verdik. Gurur duyuyorum." ifadelerini kullandı.

Milletvekili Tarczyński'den akılalmaz sözler: 2 milyon Ukraynalı mülteci aldık 1 tane bile Müslüman almayacağız

Her fırsatta İslam düşmanlığı yapan Batı dünyası, savaşta bile İslam nefretini körüklemekten geri durmadı. Polonyalı milletvekili Dominik Tarczyński, katıldığı bir televizyon programında "Bir tane Müslüman mülteci almadık. Bir tanesi bile Polonya'ya giremeyecek. 2 milyondan fazla Ukraynalı aldık ülkemize.

Ama tek bir Müslümanı bile almayacağız, çünkü almayacağımıza söz verdik. Gurur duyuyorum. ifadelerini kullandı.

GURUR DUYUYORUM'

Ancak Batı'nın çifte standardı her geçen gün gözler önüne seriliyor. Son olarak Eski Polonya milletvekili Dominik Tarczynski, Müslüman mülteciler için akılalmaz ifadeler kullandı. Bugün sosyal medyanın yeniden gündeme getirdiği olayda Tarczynski'nin "Bir tane Müslüman mülteci almadık. Bir tanesi bile Polonya'ya giremeyecek. 2 milyondan fazla Ukraynalı aldık ülkemize. Ama tek bir Müslümanı bile almayacağız, çünkü almayacağımıza söz verdik. Gurur duyuyorum." sözleri Batı'nın yaklaşımını açıkça gözler önüne serdi..

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER