Tecavüzcü doktor: Bırakın beni, koronavirüsle savaşacağım!

Bu da koronavirüs yüzsüzü! Bir kız çocuğuna yıllarca tecavüz eden doktor mahkemede hakime inanılmaz bir savunma yaptı

Tecavüzcü doktor: Bırakın beni, koronavirüsle savaşacağım!

Dünya koronavirüsle savaşıyor. Hemen her saat bir ülkeden korkutucu haberler geliyor. 


Bunun yanı sıra koronavirüsü fırsata çevirmek isteyenler de var. 
 

İşte bunlardan biri de Amerika Birleşik Devletleri'nde çıktı. Bir kız çocuğuna yıllarca tecavüz eden sapık bir doktor koronavirüse sığınarak yüzsüzce bir savunma yaptı.
 

Habertürk'ün Washington'da yaşayan yazarı Serdar Turgut, konuyu bugünkü köşesinde okurlarına aktardı. Turgut, şu ifadeleri kullandı:
"Türkiye’de aklı-selimin topluma yakın zamanda tamamen hakim olacağını hala daha umabiliyorum ama Amerika için aynı şeyi söyleyebilmem mümkün değil.

 

Burada mantıksızlığın ötesinde son derece garip şeyler de olabiliyor.
Örneğin Connecticut eyaletinde bir davada şöyle bir şey yaşanabildi geçen gün:
Bir doktor 12 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etmek suçundan yargılanıyormuş. 12 yaşından itibaren 16 yaşına kadar çocuğa tecavüz etmekle suçlanıyormuş adam. 
İğrenç bir suç ve adam eğer suçluysa o da iğrenç.
İşte bu adam akla kolay gelemeyecek, aklın almayacağı şeyi yaptı ve davaya bakan hakime suçlu bulunsa dahi kendisine az ceza verilmesi gerektiğini çünkü bir doktor olarak virüs ile savaşması gerektiğini anlatabildi.
Duyunca bunu, başta inanamadım ama doğruymuş. Yüzsüzlüğün de bu kadarı fazla dedirtiyorlar insana. Umarım davaya bakan hakim bu yönde bir karar vermeyecektir. Ama belli olmaz burası Amerika olduğundan her an grip bir şeyler olabilir diye bekliyorum ben artık."

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2020, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER