Trump'ın Bu Fotoğrafı Twitter'ı Salladı!

ABD Başkanı Donald Trump, dikkat çeken açıklamalarıyla ve özellikle de sık sık paylaştığı Twitter mesajlarıyla gündeme geliyor. Herkes bu aralar Trump'ın son sosyal medya paylaşımını konuşuyor. Trump, muhaliflere mesajını bu kez Rocky fotomontajı ile verdi ve 'Dövüşe hazırım' dedi.

Trump'ın Bu Fotoğrafı Twitter'ı Salladı!

Sıra dışı açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Donald Trump, tatile çıkarken bile arkasından çok konuşulacak bir fotoğraf bırakmayı ihmal etmedi.

Şükran tatili nedeniyle Florida'daki oteline çekilip kendisini golf oynamaya veren ABD Başkanı Trump, meşhur Rocky serisinin dördüncü filmindeki bir fotoğrafa kendi kafasını montajlayarak Twitter'dan paylaştı. 

'DARBELERE RAĞMEN AYAKTAYIM' MESAJI

Fotoğrafa herhangi bir not eklemeyen Trump'ın ne mesaj vermeye çalıştığı, sosyal medyanın ve Amerikan basınının yorumuna bırakıldı. Trump'ın fotoğrafı paylaştığı tarih, Rocky'nin Rus boksör İvan Drago'yu yendiği 4. Rocky filminin 24. yıldönümüne denk geldi. Görevden alınma soruşturması geçiren Trump'ın bu fotoğrafla 'darbelere rağmen ayaktayım' mesajı verdiği söyleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2019, 08:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER