Yok artık! ABD'li medyum koronavirüsü 12 yıl önce yazmış

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün geleceği biliniyor muydu? Ya da koronavirüs üretildi mi? Bu sorular gündemdeki yerini korurken, bir medyum yazaran bugünleri 12 yıl önce yazdığı ortaya çıktı

Yok artık! ABD'li medyum koronavirüsü 12 yıl önce yazmış

Koronavirüs tüm şiddetiyle dünyayı etkisi altına almayı sürdürürken, akıllardaki soru işaretleri de cevapsız bir şekilde duruyor.

- Koronavirüsün geleceği biliniyor muydu?

- Koronavirüs insanlar tarafından mı üretildi? Amaç Çin'e engel olmak mıydı?

- Artık savaşlar boyut mu değiştiriyor?

Bu gibi sorular gündemdeki yerini korurken, ABD'li bir medyum yazarın bunu 12 yıl önce çıkardığı kitabında yazdığı ortaya çıktı.
Hürriyet gazetesinden Nedim Şener, bugünkü köşesinde şu ifadeleri kullandı:

"2013 yılında hayatını kaybeden Amerikalı medyum ve yazar Sylvia Brown tarafından bundan tam 12 yıl önce, 2008’de yazılan ‘Günlerin Sonu’ (End of The Days) kitabının 312’nci sayfasında şu satırlar yer alıyor:


'2020’de akciğerlere ve bronşlara saldıran ve tüm bilinen tedavilere direnen ciddi bir zatürre benzeri hastalık dünyaya yayılacak. Hastalığın kendisinden daha şaşırtıcı olan şey, aniden geldiği kadar hızlı bir şekilde yok olacağı gerçeğidir. On yıl sonra tekrar saldıracak ve o zaman tamamen ortadan kalkacak.'

Hakkında yazılanlara okurken, Sylvia Brown’ın medyum olarak bazı söyledikleri gerçekleşmese de Amerikan adli makamlarına yardım ettiği ve yaşarken oldukça ilgi gördüğünü öğrendim.

Tam 'Ne tesadüf' diyerek konuyu kapatacaktım ki, 2003 yılında SARS salgınını ilk keşfeden bilim insanı olan Zhong Nanshan’ın, salgının dünya genelinde haziran ayında sona ereceğini açıklaması gelmez mi?

Kehanet mi bilemedim ama tam nokta atışı..."

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2020, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER