Astrologlar bazı burçların gerçekten aşık olmadıkları takdirde sadakatsiz olabileceğini ifade ediyor. En çok aldatan burçlar belli oldu. İşte en çapkın burçlar...

 İşte çapkınlıkları ile nam salan burçlar...

İKİZLER BURCU

İkizler burcu insanı flörtöz yönüyle dikkat çeker. Konuşmayı, bir şeyler anlatmayı, kur yapmayı ve fikir alışverişinde bulunmayı sever. Bir ilişkide fazla beklentileri yoktur. Dolayısıyla ilgisi hemen farklı bir kişiye kayabilir.

BALIK BURCU 

Balık burcu insanı, deyim yerindeyse aşka aşıktır. Romantik ve çok düşünceli olan bu kişiler asla kendilerini aşka kapatmazlar. Hemen bir başkasına aşık olmaya meyillidirler.

KOÇ BURCU

Koç burcu insanı sosyalleşmeye önem verir. Dışa dönük olduğu için girişkendir. Aşık olduğunda sevdiği insana değer verir. Fakat kısa sürede gözü dışarıya kayabilir. Kaçamak yapmayı severler. Koçlar aldatmayı macera olarak görürler.

2024 onlar için kabus olacak! Yeni yılın en şansız burçları belli oldu! 2024 onlar için kabus olacak! Yeni yılın en şansız burçları belli oldu!

TERAZİ BURCU

Teraziler flörtözdür. Kendilerine ilgi gösterilmesini severler ve kolayca kimseyi reddedemezler. Onlar, gözlerine hoş gelen her insanın peşinden koşabilirler.

AKREP BURCU

Akrep burcu insanı tutkuludur. Bu durum zaman zaman onların başını belaya sokar. Gizli kapaklı olan her şeye karşı geliştirdiği karşı koyulmaz merakı vardır. Dolayısıyla sessiz ve derinden aldatır.

Editör: İrem Nur Kaya