15 Şubat 2011'de Edirne'de işlenen vahşi bir cinayet ATV'deki Esra Erol'un programında tekrar gündem oldu.

Medyaradar'daki habere göre, Havsa ilçesinin Şerbettar köyünde çiftçilik yapan Emine-İlkay Karakoç çiftinin 3 çocukların en büyüğü olan 8 yaşındaki Hasret Karakoç, okula gitmek için evden çıktı ve ortadan kayboldu. 

Aile tüm aramalara rağmen çocuğu bulamayınca jandarma ekipleri uzman köpeklerle arama yaptı. Çocuğun botu, harabe halindeki bir evde görüldü

İstanbul'da kırmızı bültenle aranan 2 uyuşturucu baronu yakalandı! İstanbul'da kırmızı bültenle aranan 2 uyuşturucu baronu yakalandı!

Ardından da küçük kızın cesedi, evin içinde toprağa gömülmüş halde bulundu. Evin sahibi olan Sabahat Şen ile 17 yaşındaki oğlu Serkan Şen gözaltına alındı.

Serkan Şen ifadesinde "Hasret kovaladığı kedinin arkasından eve girdi. Ben de peşinden gittim. Camın kenarındayken onu ittim ve yere düşüp başını çarptı. Öldüğünü sanıp gömdüm. Sanırım gömerken yaşıyordu" dedi.

Bu olaydan yıllar sonra ATV'deki 'Esra Erol'da' programına başvuran Mehmet Altun, kendisini terk eden 6 yıllık eşi Rabia Altun ile barışmak istediğini söyleyerek yardım istedi. Altun çifti programa çıktı.

Rabia Altun eşinin kendisini 15 kez aldattığını belirtip "Son aldatması da çocuklarımızın bakıcısı Meryem ile oldu. Mesajlarını yakaladım" dedi. 

Bunun üzerine 'Dadı Meryem' de programa çıkmaya başladı.

Dünkü yayında korkunç sır açığa çıktı. Esra Erol, 'Dadı Meryem'e, "Sen bir çocuğu öldürüp gömmüşsün ve hapis yatmışsın. Çocuklardan uzak durmalısın" dedi.

Dadı Meryem de "Evet ama o zaman 16 yaşındaydım. Kaza sonucu meydana geldi. Ben o cinayetten 9 yıl hapis yattım" dedi. 

Meryem'in ya da o zamanki adıyla Serkan'ın öldürdüğü çocuğun Hasret olduğu ortaya çıktı.

Meryem'in hapisten çıktıktan sonra cinsiyetini ve adını değiştirdiğinin belirtilmesi büyük şaşkınlık yarattı.
 

Editör: Gürel Yurttaş