Şule Özülkü'den, AK Parti Gençlik Şöleni dönüşü hayatını kaybedenlere başsağlığı

İş kadını Ak Parti Seyhan Belediye Meclis Üyesi – Ak Parti Büyükşehir Belediyesi Belediye Meclis Üyesi Şule Özülkü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Adana'da gerçekleşen gençlik şölenini programının ardından dönüş yolunda otobüsün devrilmesi sonucu hayatlarını kaybeden gençlere Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve yaralılara da acil şifalar diledi.

Şule Özülkü'den, AK Parti Gençlik Şöleni dönüşü hayatını kaybedenlere başsağlığı

Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz gün Adana'da halka seslendi: 

Vatanı kaostan medet uman kan tüccarlarının insafına bırakmayacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bir Gençlik Şöleni" etkinliği için Adana'ya gitti. Etkinlik öncesi konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Her karış toprağında bir şehidin yattığı bu mübarek vatanı kavgadan, kaostan medet uman kan tüccarlarının insafına bırakmayacağız. Biz bu ülkeyi birilerinin ihsanıyla kurmadık, emperyalistlere taşeronluk yapanların emellerine teslim etmeyeceğiz“ dedi.

İş kadını Ak Parti Seyhan Belediye Meclis Üyesi – Ak Parti Büyükşehir Belediyesi Belediye Meclis Üyesi Şule Özülkü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Adana çıkartmasında Türkiye’nin bir çok illerinden gelen misafirlerinde katılımıyla gerçekleşen gençlik şölenini programının ardından dönüş yolunda otobüsün devrilmesi sonucu hayatlarını kaybeden gençlere Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve yaralılara da acil şifalar diledi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2022, 20:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER