Bahçeli: 'Yeni Parti Arayışları Komplo Ve Kurgu Mucitlerinin Ucuz Siparişidir'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Yeni parti arayışları siyasi ve toplumsal bir ihtiyaçtan ziyade Türkiye üzerinde komplo ve kurgu mucitlerinin ucuz siparişidir" dedi.

Bahçeli: 'Yeni Parti Arayışları Komplo Ve Kurgu Mucitlerinin Ucuz Siparişidir'

Türkiye'deki yeni parti arayışlarının toplumun ihtiyacı olmadığını belirten Bahçeli, "Geçmişleri geleceklerine kefil olamayan siyasi garabetlerin Türkiye’nin geleceği için söz söylemeye ne hakları vardır ne de hadleri olacaktır. Yeni parti arayışları siyasi ve toplumsal bir ihtiyaçtan ziyade Türkiye üzerinde komplo ve kurgu mucitlerinin ucuz siparişidir" ifadelerini kullandı. 

Bahçeli, "Geçmişte benzerlerine şahit olunan kiralık milletvekili sezonu tekrar açılmıştır. Milletvekilleri alınıp satılacak meta değildir" dedi.

Türkiye'nin Libya'ya asker gönderme tartışmalarında değinen Bahçeli, "İhtiyaç hasıl olursa Libya’ya asker göndermek aynı zamanda bir beka meselesi olup MHP’nin desteğini alacaktır" diye konuştu. 

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı: "Benim Kötü Bir Haberim Var"

MHP lideri açıklamasına şöyle devam etti:

"Ne işimiz var Libya’da diyen CHP’liler ve tüfeyli işbirlikçileri ise 'Las Tesis' eylemiyle dansa ve dalavereye hızla devam etmelidir. Kadına yönelik şiddetin dansla duracağını düşünenlerin hali acul ve acıklıdır."

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2019, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER