Kayınpederinden Adalar Belediye Başkanı için flaş iddia: Metresi için boşanıyor

CHP’li Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül'ün kayınpederi Hüseyin Işık, damadının eşini aldattığını ve metres tuttuğunu açıkladı. Işık bu nedenle damadının eşinden boşanmak istediğini söyledi

Kayınpederinden Adalar Belediye Başkanı için flaş iddia: Metresi için boşanıyor

CHP’li Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül'ün kayınpederi Hüseyin Işık, damadının eşini aldattığını ve metres tuttuğunu açıkladı

MİT TIR'ları ile ilgili yazılan skandal haber nedeniyle 26 Kasım 2015 tarihinde o dönem Cumhuriyet Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ile birlikte tutuklanan ve 92 sonra serbest bırakılan Erdem Gül, geçtiğimiz yerel seçimlerde CHP'den Adalar Belediye Başkanlığı'na adaylığını koymuştu. Adalar Belediyesi Başkanı olan Erdem Gül hakkında kayınpederi ilginç suçlamalarda bulundu.

Kayınpeder Hüseyin Işık, sosyal medya hesabı Facebook üzerinden paylaştığı damadı Gül ile ilgili gündeme bomba gibi düşen bir yazı paylaştı. Yazı kısa süre sonra silindi.

erdem gül metres adalar chp

Aylık 15-20 bin lira masrafı var

Işık yazısında, Gül'ün eşini aldattığını, 'metres' tuttuğunu, eşinden boşanma aşamasında olduğunu ileri sürdü. Işık şunları yazdı: "Ada halkına özür borcum: Belediye seçimlerinde damadım olan Erdem Gül'e destek istememden dolayı. Derler ya, vefasız, ahlaksız insan ya para ya da mevki sahibi olunca sekreteri veya dışardan metres bulur eşi, çocuklarını bile unutur, boşanma istermiş. Belediye görevlerini başarmış sıra metresle gönül eğlendirmeye gelmiş. İşte başkanınızın yaptığı bu… Bir de boşanınca çocukların masrafını karşılayacağım diyor. Çocuklar özel okulda aylık 15-20 bin lira masrafları var. Aldığın 9-10 bin tl aylık içkilerinize mi, metresine mi, tuttuğun evin ve adadaki evin kendinizin giderlerini mi karşılayacaksın acaba? Yoksa ada gazetesinde yazıldığı gibi önce 15 milyona yapılmak istenen sonra adalıların itirazı üzerine 2 milyona indirilen kirama ihalesinde görüldüğü gibi mi karşılayacak acaba…"

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2020, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER