• DOLAR 32,28 %-0.14
  • EURO 35,08 %0.40
  • ALTIN 2.404,29 %-0.45
  • BİST100 10.166 %0.00
  • BITCOIN 67.900 %1.34
  • ETHERIUM 3.525 %0.63
23°

Adalet Haberleri

Adalet haberleri ve güncel Adalet gelişmeleri, Adalet ile ilgili tüm video, Adalet fotoğrafları ve Adalet haberleri Ortadogugazetesi.com sitemizde


GENEL

İzmir Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Oktay Tabu odasındaki silahlarla gündeme gelmişti yeni bir gelişme yaşandı.

POLİTİKA

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, AK Parti Grup Toplantısı'nda sokak hayvanlarına ilişkin çalışmaya ilişkin soruları yanıtladı.

GÜNDEM

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, gazetecilerin sorularını cevapladı.

POLİTİKA

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, açıklamalarda bulundu.

GENEL

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, sosyal medya hesabından Gazze Adalet Sarayı'nın yıkılma görüntülerini paylaştı.

GÜNDEM

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, AK Parti grup toplantısı öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada önemli değerlendirmelerde bulundu.

POLİTİKA

Bir dizi programa katılmak için Kilis'te bulunan Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'un, kentteki temasları çerçevesinde Kilis Valisi Tahir Şahin ile bir...

GENEL

Ogün Samast, şubat ayında nakledildiği Bolu F Tipi cezaevinden koşullu salıverilme kapsamında tahliye edildi.Bakanlıktan açıklama geldi.

POLİTİKA

AYM ve Yargıtay 3'üncü Ceza Dairesi tarafından Şerafettin Can Atalay hakkında farklı kararlar verilmişti.Adalet Bakanı Yılmaz Tunç açıklamada bulundu.

GENEL

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, 6 Şubat depremlerine ilişkin düzenlenen hasar tespit raporlarına karşı açılan iptal davalarında uygulanacak olan usul hakkında...

DÜNYA

Belçika Adalet Bakanı Van Quickenborne, başkent Brüksel'de düzenlenen saldırıda iki İsveç vatandaşının hayatını kaybetmesinin ardından olaya giden süreçte istifa etti.