• DOLAR 32,22 %0.20
  • EURO 34,96 %-0.07
  • ALTIN 2.477,33 %-1.03
  • BİST100 10.899 %0.04
  • BITCOIN 70.700 %0.71
  • ETHERIUM 3.790 %-0.24
20°

Biden Haberleri

biden haberleri ve güncel biden gelişmeleri, biden ile ilgili tüm video, biden fotoğrafları ve biden haberleri Ortadogugazetesi.com sitemizde


DÜNYA

ABD Başkanı Joe Biden, ABD'nin İsrail'e gönderdiği 900 kiloluk bombaların Gazze'de sivillerin öldürülmesinde kullanıldığını kabul etti.

DÜNYA

ABD Başkanı Joe Biden, dün katıldığı bir seçim kampanya etkinliğinde yaptığı konuşmada Japonya ve Hindistan'ı yabancı düşmanı olarak tanımladı.

GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD'ye yapacağı ziyaretin ve Biden'la görüşmesinin ertelendiği belirtildi. Bunun nedeni de açıklandı.

DÜNYA

ABD'de Beyaz Saray Ulusal Güvenlik İletişim Danışmanı Kirby'den açıklama geldi.

DÜNYA

ABD Başkanı Joe Biden Pensilvanya'nın Scranton kentine yaptığı ziyarette Yeni Gine'de amcasının yayamlar tarafından yenildiğini belirtti.

DÜNYA

Axios isimli ABD merkezli medya kuruluşu, Beyaz Saray'dan üst düzey kaynaklara dayandırdığı haberde ABD Başkanı Joe Biden'ın İsrail Başbakanı Binyamin...

DÜNYA

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ilk defa ABD Başkanı Biden'ın resmi davetlisi olarak Washington'a yapacağı ziyaretle ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

DÜNYA

Zenginler ve büyük şirketlere yönelik vergilerin artırılarak bütçe açığının azaltılmasına yönelik teklifin hazır olduğu ortaya çıktı.

DÜNYA

ABD Başkanı Biden, başkanların yıllık olarak Kongre ortak oturumunda yaptığı "Birliğin Durumu" (State of the Union) konuşmasında Gazze'deki son duruma...

DÜNYA

ABD Başkanı Joe Biden, İsrail'in Ramazan ayı boyunca Gazze'deki askeri faaliyetlerini durduracağını ve haftaya bir ateşkes anlaşmasına varılabileceğini duyurdu.

DÜNYA

ABD Hava Kuvvetleri askeri Aaron Bushnell, Gazze'deki katliamı protesto ederek "Filistin'e özgürlük!" sloganlarıyla kendini ateşe vermişti.Pentagon ve Hamas'tan açıklama geldi.

DÜNYA

ABD'nin askeri yardımda bulunduğu ülkelerden savaş hukukuna uyma garantisi isteyeceklerini içeren kararname ABD Başkanı Joe Biden tarafından imzalandı.