Bu illerde yaşayanlar dikkat. Sıcaklık artacak yağmur da bastıracak Bu illerde yaşayanlar dikkat. Sıcaklık artacak yağmur da bastıracak

Ak Parti'nin 2024 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun karşısına çıkaracağı aday halen belirsizliğini koruyor. Listedeki isimlerden biri olan eski İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu aday olup olmayacağı yönündeki soruya "Öyle bir şey düşünmedim, düşünmüyorum, düşünmeyeceğim. Partimizin belirleyeceği İstanbul adayı için hep beraber çalışmamız ve İstanbul'u geri almamız lazım" yanıtını verdi.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda yapılan Milletvekilleri Toplantısı'nda bulunan eski İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu burada açıklamalarda bulundu.

Soylu, yerel seçimlerin yaklaşması hakkında konuşurken hakkında çıkan adaylık iddiaları ve AK Parti'nin İstanbul adayı için şu ifadeleri kullandı; "Yerel seçim tarihi bir seçimdir. İstanbul'u Cumhur İttifakı kazanacak.

Ben de elimden gelen maksimum çabayı sarf edeceğim. Adaylık diye bir şey düşünmedim, düşünmüyorum, düşünmeyeceğim. Partimizin belirleyeceği İstanbul adayı için hep beraber çalışmamız ve İstanbul'u geri almamız lazım."

Editör: İrem Nur Kaya