Define faciası! Mağarada kaçak kazı yapan 3 kişi hayatını kaybetti! Define faciası! Mağarada kaçak kazı yapan 3 kişi hayatını kaybetti!

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından terör örgütlerinin  faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve engellenmesine yönelik 10-17 Mart tarihleri arasında çalışmalar yapıldı. Çalışmalarda DEAŞ terör örgütü soruşturmaları kapsamında 1 şahıs  FETÖ soruşturmaları kapsamında 5 şahıs PKK/KCK terör örgütü soruşturmaları kapsamında ise  1 şahıs olmak üzere 7 şahıs hakkında gerekli yasal işlemler yapıldı. 

Emniyetten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;"Terör Örgütleri ile Mücadele kapsamında hukuk devleti ilkelerine bağlı ve insan haklarına saygılı görev anlayışı çerçevesinde gerek toplumun tüm katmanlarıyla gerekse terörle mücadele eden diğer kurumlarla koordinasyon ve iş birliği içerisinde halkımızın huzuru, devletimizin selameti için her türlü terör olayını önlemeye yönelik çalışmalarımız kararlılıkla sürdürülmekte ve gerekli tüm tedbirler alınmaktadır" 

Editör: Nehir Durdağı