İbrahim Tatlıses 'Seçimi kaybettim' dedi ve aldığı flaş kararı açıkladı İbrahim Tatlıses 'Seçimi kaybettim' dedi ve aldığı flaş kararı açıkladı

Habertürk TV'de siyaset programlarının moderatörü Mehmet Akif Ersoy'un yeni görevi ortaya çıktı.

Mehmet Akif Ersoy, Habertürk'e verdiği röportajda izleyicilerin 'Mehmet Akif Ersoy ile 5. Gece' ile hafta boyunca meydana gelen stresten arınacaklarını, zihinsel yorgunluklarını atacaklarını ve bir hayli eğleneceklerini söyledi.

Ersoy, aynı zamanda kendisi ve kariyeriyle ilgili soruları cevaplarken başından geçen ilginç olayları ve sonuçlarını da anlatacak.

Ersoy, her cuma saat 21.00’den itibaren; eğlence, kahkaha, sohbet, gündem, sanat ve müzik içerikli 'Mehmet Akif Ersoy ile 5. Gece'de ünlü konuklar ağırlayacak.

Medradar'daki habere göre program boyunca çok sayıda ünlü müzisyen, oyuncu, gazeteci ve içerik üreticileriyle gündeme ve konukların hayatlarına dair eğlenceli sohbetler edilecek. Program; oyunlar, orkestra eşliğinde canlı performanslar, vtr’ler, gizli röportajlar ve konuklara özel içeriklerle devam edecek. Canlı olarak yayınlanacak programda aynı zamanda izleyicilerin katılımıyla, interaktif oyunlara da yer verilecek.
 

Editör: Grlyrtts