Nuray Sayarı kimdir? Nuray Sayarı aldatıldı mı?

Nuray sayarı kimdir? Televizyon programlarında sıkça karşımıza çıkan Nuray Sayarı, eşi tarafından tehdit edildiğini söyleyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yardım istedi. Söz konusu durumdan sonra Nuray Sayarı hayatı, Nuray sayarı eşi kim gibi sorular merak edilmeye başlandı

Nuray Sayarı kimdir? Nuray Sayarı aldatıldı mı?

Ünlü astrolog Nuray sayarı kimdir? Burç yorumları ve analiz konusunda Türkiye'nin sayılı astrologlarından Nuray Sayarı, kocası tarafından aldatıldığını ve tehdit edildiğini söyleyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan yardım istedi. Peki Nuray sayarı kocası kim? işte Nuray sayarı biyografisi

Nuray Sayarı kimdir?

Astrolog Nuray Sayarı 31 Ocak 1971 tarihinde İstanbul'da ailesinin en büyük kız çocuğu olarak doğmuştur. Annesi Kahireli olan Nuray Sayarı henüz 40 günlükken zatürre ile birlikte havale geçirip öldü sanılarak morga kaldırılmış, sonradan ölmediği anlaşılmıştır. Hakan Uman adında bir erkek kardeşi vardır.

nuray sayarı kocası

İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. Nuray Sayarı çok zorlu ve fakir geçen bir çocukluk yaşamı oldu. Sayarı, Kahire'de Astroloji eğitimi aldı. Hindistan'a gitti orada çeşitli teknikleri öğrendi. 1991 yılında Astrologluk yapmaya başlayan Nuray Sayarı'ın anneannesi de çok eski bir Astrolog.

Astroloji ve tarot bilimi ile ayarı, günlük, aylık burç yorumları da yapmakta, düşünce gücünün insan hayatındaki önemine ve evrendeki her maddenin bir enerji taşıdığına inanmaktadır.

Kendi hayatında yaşadığı başarıların, pozitif düşünce gücüne bağlı olduğuna inanan Nuray Sayarı, Astrolojinin bilimsel, felsefi ve sezgisel boyutlarını inceleyerek, kişinin kendisini ve diğer insanları anlamak için astrolojiyi psikolojik bir araç olarak nasıl kullanacağını açıklamaktadır. İnsanların haritasındaki kimiz, neyiz, nasıl bir hayat yaşayabiliriz, sorularını, nasıl ve ne zaman çözebileceği konusunda yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda düşünce gücüyle ilgilenen ve her bireyin özelliği olan düşünce değiştirme konusunda belli seanslar yaparak bireylere yardımcı olmaktadır. Sayarı, insan hayatında çok önemli olan pozitif düşünce gücünü kullanmayı da öğretiyor.

Nuray Sayarı, 2015 yılında Manisa'nın Soma ilçesine 16 derslikli bir ilkokul yaptırıp hizmete soktu.

Nuray Sayarı, ismi açıklanmayan bir iş adamı ile 1989 yılında evlendi. Sayarı'nın bu evlilikten iki oğlu vardır.

Nuray Sayarı kitapları

Rastlantı Yoktur Neden Vardır

Parçalanan Ruhlar

Astroloji ve Burçlar 2012

Fedakarlık İçindeki Gücün Sırrını Keşfet

İçindeki Gücün Sırrını Keşfet

2013 Astroloji ve Burçlar

nuray sayarı aldatıldı

2013 Astroloji ve Burçlar Ajandası

2012 Astroloji ve Burçlar Ajandası

Aşk Kuantumu

Dilek Kartları

Beyaz Mucizeler

Astroloji & Burçlar 2015

2015 – Astroloji ve Burçlar Ajandası

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2020, 22:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER