İstanbul Şişli'deki bir alışveriş merkezinde bir kadın 5. kattan atladı. Alışveriş merkezinin zeminine düşen kadın, olay yerinde can verdi.Geçtiğimiz günlerde yine aynı AVM'de bir kişi daha yaşamına son vermişti.

Şişli Büyükdere Caddesi üzerinde akşam saat 22.00 sıralarında bir alışveriş merkezinde gerçekleşen olayda  Edinilen bilgiye göre Cansın Mayuk alışveriş merkezinin 5. katındaki korkulukları aşarak aşağıya atladı.

Olayı gören vatandaşlar panikle kadının başına toplandı.İhbar üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri yaptıkları ilk incelemenin ardından hayatını kaybettiğini tespit etti. Cansın Mayuk'un daha önceden de canına kıyma teşebbüsünde bulunduğuna dair kaydı olduğu öğrenildi.

İzmir'de Kamil Yılmaz annesi Sevilay Yılmaz ve babası Hikmet Yılmaz'ı öldürdü. Kendi kafasına da sıktı İzmir'de Kamil Yılmaz annesi Sevilay Yılmaz ve babası Hikmet Yılmaz'ı öldürdü. Kendi kafasına da sıktı

Geçtiğimiz salı günü yine aynı alışveriş merkezinde bir şahıs yaşamına son vermişti. Yaşanan bu olay neticesinde son bir haftada benzer bir durum ikinci kez meydana geldi. Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı incelemelerin ardından polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Editör: Nehir Durdağı