Define faciası! Mağarada kaçak kazı yapan 3 kişi hayatını kaybetti! Define faciası! Mağarada kaçak kazı yapan 3 kişi hayatını kaybetti!

Erzurum'un Yakutiye ilçesinde Serhat K., (30) annesi ile gönül ilişkisi olduğunu düşündüğü eski ev sahipleri Yener Ö.'yü (55) bıçaklayarak ağır yaraladı.

Erzurum'un Yakutiye ilçesinde meydana gelen olayda  İddiaya göre; Serhat K., eski ev sahipleri Yener Ö. ile annesi arasında bir gönül ilişkisi olduğundan şüphelendi. Evli ve 2 çocuk babası Yener Ö. ile annesinin telefon görüşmelerine de şahit olan Serhat K., 11 Ekim'de eski ev sahiplerinin oturduğu mahalleye geldi.

Burada bir süre keşif yapan, esnafın dikkatini çekince tanınmamak için  başını kapüşon ile kapatan Serhat K., Yener Ö.'yü beklemeye başladı. Serhat K., daha sonra evden çıkan Yener Ö.'ye bıçakla saldırdı. 7 bıçak darbesi alan Yener Ö. kanlar içinde yere yığılırken, şüpheli kaçtı.

Yener Ö. sağlık ekiplerince Erzurum Şehir Hastanesi'ne kaldırılırken, şüpheli kısa sürede polis ekiplerince yakalandı. 

Serhat K. işlemleri sonrası 'öldürmeye teşebbüs' suçundan tutuklanırken, yoğun bakımda tedavi gören Yener Ö.'nün durumunun ağır olduğu belirtildi.
 

Editör: Nehir Durdağı