Düğünde kıskançlık krizine giren damat, gelini döverek öldürüp uçurumdan attı

Daha önce de cinayetten hüküm giyen bir kişi düğün gününde evlendiği kadını erkek davetlilerle aşırı ilgilendiği gerekçesiyle misafirlerin önünde döverek öldürüp uçurumdan attı

Düğünde kıskançlık krizine giren damat, gelini döverek öldürüp uçurumdan attı

Sibirya'nın Prokudskoye köyünde yaşanan olayda, Stepan Dolgikh hayatını birleştirdiği Oksana Poludentseva ile düğün günü evin dışında tartışmaya başladı.

Tartışma sırasında Dolgikh, gelin Oksana Poludentseva'yı döverek öldürdü. Dolgikh, daha sonra gelinin cansız bedenini alıp, yakındaki bir uçuruma attı. Olayı izleyen davetliler, polise haber verdiklerini ve araya girmeye korktuklarını ifade etti.

Kıskançlık krizine girdi

Stepan, olay yerinde polis tarafından gözaltına alınıp tutuklandı. Davetliler, gelinin uygunsuz davrandığı ve erkek davetlilere aşırı ilgi gösterdiği gerekçesi ile damadın kıskançlık krizine girdiğini ve aşırı alkollü olduğu için de gelini döverek öldürdüğünü söyledi.

Cezaevinde tanışmışlar

Gelinin bir arkadaşı, Oksana'nın Stepan ile cezaevinde tanıştığını ve cinayetten hapis yattığını bilmesine rağmen Stepan'ı düzelteceğini düşündüğü için evlendiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2020, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER