Sosyal medya "zombi insan" iddialarıyla çalkalanıyor. Geçtiğimiz günlerde Çin'de bir metroda çekilen videoda, kadın yolcunun bir erkeğin üzerine atlayarak yüzünü parçaladığı görüntüler yer almıştı. Videodaki kadının darbeleriyle hastanelik olan adamın durumunun iyi olduğu ifade edilirken, genç kadının yerlerdeki garip hareketleri ve saldırganlığı "Zombi insan" iddialarına neden olmuştu.

Çin'i kasıp kavuran iddianın ardından dün yeni bir görüntü ise Kolombiya'dan geldi. Hastaneye yatırılan genç bir adamın, yatağından doğrularak tuhaf hareketler yaptığı anların yer aldığı videoda, gitgide saldırganlaştığı ifade edilen adama sağlıkçıların sert şekilde müdahale ettikleri görüldü.

Sosyal medyayı kasıp kavuran videoların yeni adresi ise Türkiye oldu. Paylaşım rekorları kıran videoda, genç bir kadının otomobilinin önünde toz toprak yerlerde sürüklendiği ve ilginç sesler çıkardığı görülüyor.

Kurgu olması muhtemel "Zombi insan" videolarına her gün bir yenisi eklenirken, yeni adresin hangi ülke olacağı ise büyük merak konusu.

Editör: Haber Merkezi