İYİ Parti'deki istifalara her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Son istifa haberi İYİ Parti Eskişehir Milletvekili İdris Nebi Hatipoğlu'ndan geldi. Hatipoğlu, X sosyal medya platformundan yaptığı açıklama ile partiden ayrıldığını duyurdu.Hatipoğlu, partisiyle ilgili 'derin görüş ayrılıkları' yaşadığını belirtti.

Meral Akşener Nihal Atsız'ın şiirini okudu salon ayağa kalktı. Mansur Yavaş'ı mı hedef aldı? Meral Akşener Nihal Atsız'ın şiirini okudu salon ayağa kalktı. Mansur Yavaş'ı mı hedef aldı?

Eskişehir Milletvekili İdris Nebi Hatipoğlu resmi sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada İYİ Parti’den istifa ettiğini duyurdu.

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili İdris Nebi Hatipoğlu'nun açıklaması şu şekilde;''Büyük Türk Milleti’nin bilgisine;Türkiye ve Eskişehir sevdalısı bir insan olarak çıktığım siyaset yolculuğunda, Eskişehir Milletvekili seçildiğim İyi Parti ile Genel Seçim sürecinden bu yana derin görüş ayrılıkları yaşamaktaydım.   Parti içi istişare sürecimizin de sağlıklı yürümemesinden kaynaklı olarak, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'i de bilgilendirerek İyi Parti'den istifa ediyorum.''

sosyal medya