Sözcü yazarı İsmail Saymaz'ın aktardığına göre AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti MYK toplantısında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı sert bir şekilde eleştirdi.

Saymaz, bugünkü yazısında, Erdoğan'ın AK Parti MYK toplantısında 'değişim' sinyali verdiğini belirterek, "MKYK üyeleri, kadro değişikliğinin yakın bir zamanda olacağını düşünüyor. Kimlerin kadro dışı bırakılacağı, kimlerin devam edeceği kestirilemese de Hayati Yazıcı, Ali İhsan Yavuz, Yusuf Ziya Yılmaz, Erkan Kandemir ve Fatih Şahin’in tırpandan payını alabileceği konuşuluyor" bilgisini paylaştı.

Saymaz'ın aktardığına göre Erdoğan, toplantıda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı sert bir şekilde eleştirdi.

"RANDEVULARLA ALAKALI ŞİKAYETLER VAR"

Koca’ya dönerek, “Randevularla alakalı şikayetler var. Sorunu seninle çok ciddi ele alacağız ve gerekeni yapacağız” dedi.

"FİYAT ARTIŞI MESELESİNİN ÜZERİNE ÇOK SERT GİDECEĞİZ"

Erdoğan, Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a da “Çarşı pazar ve fiyat artışı meselesinin üzerine çok sert gideceğiz” dedi.

S K Y Aesthetics Kurucu Ortağı Büşra GÖK'ten Çarpıcı Açıklamalar ! S K Y Aesthetics Kurucu Ortağı Büşra GÖK'ten Çarpıcı Açıklamalar !

"Monako Yat Kulübü’nde ıstakoz ve Maldivler’de tatil AK Parti’de gündem olmayı sürdürüyor" diyen Saymaz, AK Partili bir yetkilinin "Herkes onu konuşuyor. Sahici olmayan hiçbir kimseyi siyasete almamalısınız. Siyaset sahici insanların işi" dediğini aktardı.

Editör: İrem Nur Kaya