Can Yaman'ın Kadın Hayranına Ahlaksız Yanıtı Sonrası Flaş Karar!

Son günlerde yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Can Yaman'ın yeni rol alacağı dizisi için ertelenme kararı alındı. Dizinin yapımcısı Faruk Turgut, ünlü oyuncuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu

Can Yaman'ın Kadın Hayranına Ahlaksız Yanıtı Sonrası Flaş Karar!

Son günlerde yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Can Yaman'ın yeni rol alacağı dizisi için ertelenme kararı alındı. Dizinin yapımcısı Faruk Turgut, ünlü oyuncuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'CAN ÇİZMEYİ AŞTI'

Geçtiğimiz günlerde İspanya'ya giden ve kendisine "Senin bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatır mısın?" diyen kadın hayranına "Arka odaya geçelim kanıtlayayım" cevabını veren oyuncu Can Yaman’ın şubatta çekimlerine başlanıp, mart ayında yayınlanması beklenen dizisi yapımcı Faruk Turgut tarafından iptal edildi. Turgut, Yaman’ın çizmeyi aştığını söyledi.

Bir magazin programına bağlanıp açıklamalarda bulunan Turgut, Yaman’ın çizmeyi aştığını söyledi. ​Şubat ayında çekimlerine başlanması beklenen Can Yaman’ın dizisinin ilk etapta bazı aksaklıklar nedeniyle ertelendiğini söyleyen Turgut, oyuncunun talihsiz açıklamaları ve İspanya’daki tavrından dolayı projenin eylül ayına kadar iptal edildiğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2019, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER