Elif Güven’in “Hayalimdin” adlı albümü çıkıyor

Elif Güven sevenlerine albüm müjdesi verdi. “Hayalimdin” adlı ilk albümü, 26 Temmuz’da tüm dijital platformlarda yayınlanacak.

Elif Güven’in “Hayalimdin” adlı albümü çıkıyor

Hayalimdin adlı albümüyle müzik sektörüne giriş yapacak olan Elif Güven’in albümde bulunan şarkılardan bazıları “Hayalimdin, Elveda, Güvenemem”. Albümüyle ilgili açıklama yapan Elif Güven “Müzik hayatımın büyük bir bölümü ve yaşam tarzım. Müzikle iç içe büyüdüm. “Hayalimdin” adlı ilk albümüm ile dinleyicilerimin beğenisine sunacağım. “Hayalimdin” adlı, albüme de adını veren şarkımın söz ve müziği bana ait. Müzik sektöründe çok şarkıyla değil, unutulmaz şarkılarla var olmak istiyorum. Bu alanda aldığım eğitimlerle kendimi geliştiriyorum. Müzik kendini ifade etmemim en güzel yolu. Yazdığım şarkıları yaşarken buluyorum kendimi. Müzik başarılarıma giden yolda bana ilham kaynağı oldu. Sanatla iç içe büyüdüğüm bir çocukluk geçirdim.” dedi.

Elif Güven 33 yaşında ve İstanbul’da yaşıyor. İlk albümü “Hayalimdin” 26 Temmuz’da tüm dijital platformlarda yayınlanacak. Albümü için çok heyecanlı olduğunu dile getiren Elif Güven, “Albümümün dinleyicilerle buluşacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum. Üzerinde uzun zaman çalıştığım ve emek verdiğim bir albüm oldu. İnsanlara müzik yoluyla ulaşabilmek ve duygularını aktarabilmek beni gerçekten çok heyecanlandırıyor. Yakın çevremden albümümle ilgili olumlu yorumlar alıyorum. Dinleyenlerin de çok seveceğine, kendinden bir şeyler bulacağına inancım tam. Müzik alanında kariyer yapmayı hedefliyorum” açıklamalarında bulundu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER