Millet İttifakı'na mektup yazıp meydan okudu: "Beni aday yapın Erdoğan'ı yeneyim"

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, "Önemli açıklamalar yapacağım" diyerek bulunduğu sosyal medya paylaşımının ardından Altılı Masa liderlerine ayrı ayrı mektup yazdığını açıkladı. 

Millet İttifakı'na mektup yazıp meydan okudu: "Beni aday yapın Erdoğan'ı yeneyim"

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Altılı Masa liderlerine ayrı ayrı mektup gönderdiğini bildirdi.

Özcan şu ifadeleri kullandı:

- 6 lidere ayrı ayrı yazmak durumunda kaldım bu mektubu, az sonra göndereceğim. Bu mektup göreve talip olma ve aynı zamanda meydan okuma metnidir.

- Ben AK Parti ve MHP seçmeninden de yoğun bir destek almışım, oy almışım. Yaklaşık 20 yıl sonra belediyeyi geri almış olduk. Belediye başkanlığı görevimin 4 yılını tamamladım.

- Göreve gelmemden bu yana en az 20 anket şirketi Bolu'da araştırma yaptı, 2-3 tanesini ben yaptırdım. Ben hepsinde en başarılı 3 belediye başkanından birisi olarak ölçüldüm. Bunu da 6'lı masa isterse bütün anket şirketlerine sorabilir.

- Erdoğan'a karşı benden daha çok seçim kazanmış gerçek bir Türk milliyetçisi aday bulursanız ona sözüm yok. Sayın Kılıçdaroğlu'nun tarif ettiği aday tiplemesi bana tamamen uygundur. 

- Adayı uzaklarda aramayın. Bu kardeşiniz aday seçilmesi durumunda 21 yıllık Erdoğan dönemine son verecek.

- Kazanacak aday olsun diyorsanız, seçimlerde rüşdünü defalarca ispat etmiş, Erdoğan'ı yüzde 65 oyla Cumhurbaşkanı seçildiği Bolu'da açık şekilde hezimete uğratmış olan Tanju Özcan kardeşinize yol veriniz.
 

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2023, 13:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER