Adem Taşkaya kimdir? Adem Taşkaya hangi partili?

Adem Taşkaya kimdir? Adem Taşkaya hangi partili? İYİ Parti'den geçtiğimiz günlerde istifa eden Ümit Özdağ'ın yardımcı Adem Taşkaya, Twitter'da gündem oldu. Adem Taşkaya'nın videosu sosyal medya platformu Twitter'a bomba gibi düştü

Adem Taşkaya kimdir? Adem Taşkaya hangi partili? İYİ Parti'den geçtiğimiz günlerde istifa eden Ümit Özdağ'ın yardımcı Adem Taşkaya, Twitter'da gündem oldu. Adem Taşkaya'nın videosu sosyal medya platformu Twitter'a bomba gibi düştü.

Adem Taşkaya kimdir? Adem Taşkaya hangi partili? Adem Taşkaya, diksiyonundan Arap olduğu anlaşılan bir kişiyle birlikte görüntülü konuşma yaparak İYİ Parti'nin sitesini hacklemesi için iş birliği yaptı. Videonun Twitter'da yayılmasının ardından, Adem Taşkaya kimdir? Adem Taşkaya hangi partili? gibi sorular sorulmaya başlandı.

ADEM TAŞKAYA KİMDİR?

Adem Taşkaya kimdir? Adem Taşkaya hangi partili? Adem Taşkaya İstanbul'da yaşamaktadır. Aslen Trabzon'ludur.

Adem Taşkaya, Ümit Özdağ'ın İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı olduğu dönemde kendisine yardımcı olarak atadığı isimdi.

İYİ Parti Medyadan Sorumlu eski Başkan yardımcısı Adem Taşkaya A Haber ekranlarında, 2014 yılında İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun babası Orhan Kavuncu'nun bir yemekte, Kazakistan FETÖ imamı Mesut Ata, FETÖ'den tutuklu Enver Altaylı, Bank Asya kurucu ortağı Mehmet Artukaslan gibi isimlerle bir araya geldiğini belgeleyen bir fotoğrafı paylaşmıştı.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2021, 22:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER