Esra Elönü kimdir? Esra elönü babası neden öldü?

Esra Elönü kimdir? İslamci yazar olarak bilinen gazeteci Esra elönü hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Bilhassa Umre dönüşünde Esra Elönü'nün babasının hayatını kaybetmesi vatandaşlar arasında çokça konuşulmaya başlandı. Peki Esra Elönü kimdir?

Esra Elönü kimdir? Esra elönü babası neden öldü?

Esra Elönü kimdir? Umre'den yurda dönen vatandaşlardan 10 bin civarı karantinaya alınırken birçoğunun ise evlerine gönderildiği söylendi. Bunlardan birisi de Esra Elönü'nün babası Şaban Elönü idi. Bugün çıkan haberlere göre Esra Elönü'nün babası Şaban Elönü hayatını kaybetti. Yaşanan gelişmelerden sonra vatandaşlar Esra elönü kimdir? Esra elönü'nün babası neden öldü gibi soruları araştırıyor.

Esra Elönü kimdir? Esra elönü babası neden öldü?

Esra Elönü kimdir?

İstanbul Beşiktaş'ta doğan Esra Elönü, 38 yaşındadır. Esra Elönü'nün annesi ev hanımı babası ise İmam Şaban Elönü'dür. Gaziosmanpaşa İmam Hatip Lisesi'nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ni kazansa da eğitimine devam etmedi. Birçok ünlü televizyon programında sunuculuk yapan ve konuk olarak da katılan Esra Elönü gazetecilik mesleğiyle uğraşmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER