Taki Doğan Kimdir? Duayen gazeteci Taki Doğan biyografisi

Taki Doğan Kimdir? 1951 Elbistan doğumlu olan başyazarımız Taki Doğan'ı bugün itibarıyla kaybettik. İşte Taki Doğan biyografisi.

Taki Doğan Kimdir? Duayen gazeteci Taki Doğan biyografisi

TAKİ DOĞAN KİMDİR? 

1951 Elbistan doğumlu Taki Doğan'ın eğitim hayatı ilkokuldan üniversiteye kadar Ankara'da geçti. Mesleğe başladığı yıldan bugüne çeşitli gazete, televizyon ve radyolarda görev yapan duayen isim bugün itibarıyla aramızdan ayrıldı. 3 Mayıs'ta geçirdiği 'sessiz katil' olarak anılan akciğer embolisi hastalığı sebebiyle kaldırıldığı Başkent Üniversitesi Hastanesi'nde doktorların bütün müdahalesine rağmen kurtarılamadı. 

TAKİ DOĞAN'IN KARİYER ÖZETİ

  • Millyet Gazetesi
  • Habertürk Televizyonu Ankara Temsilciliği 
  • Sabah Gazetesi
  • Tv EM 
  • ORTADOĞU GAZETESİ BAŞYAZARI VE ANKARA TEMSİLCİSİ

AKCİĞER EMBOLİSİ

Başyazarımız Taki Doğan, 3 Mayıs'ta geçirdiği 'sessiz katil' olarak anılan akciğer embolisi hastalığı sebebiyle kaldırıldığı Başkent Üniversitesi Hastanesi'nde doktorların bütün müdahalesine rağmen kurtarılamadı. 17 gündür yoğun bakımda olan Doğan'ın vefat haberi okurlarını, çalışma arkadaşlarını, ailesini ve sevenlerini derin üzüntüye boğdu.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2019, 14:28

Göktuğ Efil

Göktuğ Efil, 1995 yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Bu zamanda gazetecilik, SEO ve Photoshop eğitimleri aldı. Stajını THY ve Mercedes Benz'de web tasarımcı olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serpil Uysal
Serpil Uysal - 4 ay Önce

Çocukluğumdan beri bildiğim tanıdığım bir isimdi sevenlerine sabırlar dilerim

Bora Ayhan
Bora Ayhan - 4 ay Önce

Allah rahmet etsin ,güzel bir insandı ...

SIRADAKİ HABER