TFF 3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden Artvin Hopaspor ilk maçının tüm gelirlerini Artvin’de yaşayan SMA hastası Deniz Güney’in tedavisi için bağışta bulundu.

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

'SMA değil Deniz kazanacak'


Sahaya ’SMA Değil Deniz Kazanacak’ yazılı pankartla çıkan futbolcular taraftarlardan kuvvetli alkış aldı. 
Spikerin maç esnasında Deniz Bebek için 25 TL değerinde kısa mesaj atılması konusunda sık sık anons etmesinin yanı sıra Şehrin Azizleri taraftar grubu ise ’Deniz sen bizim her şeyimizsin’ sloganları attı.

Artvin Hopaspor Kulübü Başkanı Lütfü Kolçak, maçın sonunda basın mensuplarına yaptığı açıklamada, grup maçlarını başarıyla tamamlayıp üst lige çıkmak için mücadelelerini sürdüreceklerini belirten Kolçak, "Rakip 32. dakikada 10 kişi kalmasına rağmen zorlu bir maç oldu. Ciddi ataklarımız vardı ancak maç 1-1 bitti. Maçta kazanan Deniz bebek oldu" dedi.


Taraftarlara katılımlarından dolayı teşekkür etti.

90 dakika süren müsabakanın skoru 1-1 bitmiş olsa da kazanan SMA Hastası Deniz Günay olduğu ifade edildi.Maç için Hopa Spor Kulübü taraftarının 50 TL’den yaklaşık 3 bin bilet satıldığı öğrenildi.

Editör: Nehir Durdağı