İstanbul Güngören Gençosman Mahallesi Ayazma Caddesi'ndeki bir diş kliniğinde meydana gelen olayda, Okan Kocaöz diş ağrısı şikayetiyle 11 Kasım Cumartesi günü saat 15.00 sıralarında Diş Hekimi Pelin Can'ın kliniğine geldi.


Diş hekimi Pelin Can, Okan Kocaöz'ün dişine iğne yaparak müdahalede bulundu. İddiaya göre, iğnenin ardından Kocaöz dudağının uyuştuğunu söyledi. 'Dudağıma ne yaptınız'  diye bağıran Kocaöz, klinikte bulunan sandalyeyle eşyalara zarar vermeye başladı.Diş hekimi Pelin Can  şüpheliye engel olmak istedi ancak başarılı olamadı durumu polis ekiplerine bildirdi. Saldırgan, sandalyeyle diş hekimini ayağından yaraladıktan sonra klinikten ayrıldı.

YARALADI
Saldırganın klinikte sandalyeyle eşyalara zarar vermesi, diş hekimi Pelin Can'ı ayağından yaralaması ve klinikten ayrılma anları iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Bir süre sonra olay yerine gelen polis ekipleri güvenlik kameralarını inceleyerek saldırganı belirledi.

İzmir'de mimar olan apartman yöneticisi vurdu. Hüseyin Akıncı öldü İzmir'de mimar olan apartman yöneticisi vurdu. Hüseyin Akıncı öldü

SDFD
Saldırganın emniyette tehdit, kasten yaralama, açıktan hırsızlık olmak üzere 20 suç kaydının olduğu da tespit edildi. Polis ekipleri saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

Editör: Nehir Durdağı