Batman'dan İstanbul'a çalışmak için gelen Veysel Yurulmaz'ın daha önce yasak ilişki yaşadığı Özge isimli  kadından ikiz bebekleri olduğu ortaya çıktı. Eşinden boşanarak Özge'ye sahip çıkacağını söyleyen Veysel'in bebeklerine DNA testi yapıldı.

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programına başvuran Betül Yurulmaz, eşi Veysel Yurulmaz'ın kendisini aldattığını söyleyerek yardım istedi. Veysel, ikizlerinin annesi Özge ile olan ilişkisine sahip çıkarak, 13 yıllık eşi Betül'den boşanmak istediğini açıkladı. Betül'ün ise boşanmak için tek bir şartı vardı. O da ikiz bebeklere DNA testi yapılmasıydı.

İkiz bebeklerini "Bu işin içine sokmak istemiyorum" diyen Özge, öncelikle DNA testini reddetse de sevgilisi Veysel'in Betül'den boşanması için ikiz bebeklere DNA yapılmasını kabul etti. Veysel ve ikiz bebekler arasında yapılan DNA testi sonucunda, Veysel ikizlerden yalnızca birinin babası çıktı.

Tıp dünyasını hayrete düşüren bu olayın yüz milyonda bir yaşandığı öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 12 yıl aradan sonra Irak'a gidiyor: 20'den fazla anlaşma imzalanacak! Cumhurbaşkanı Erdoğan 12 yıl aradan sonra Irak'a gidiyor: 20'den fazla anlaşma imzalanacak!

Editör: Nehir Durdağı