Metin Akpınar'ın Suphiye Ormancı ile evlilik dışı ilişkisinden 1988'de dünyaya gelen Duygu Nebioğlu ile Sevgi Nebioğlu kardeşler yıllar ortaya çıkmıştı.Türkiye'nin gündemine oturan haber sonrasında Metin Akpınar, kızlarını kabul ettiğini duyurmuştu.

Duygu Nebioğlu geçtiğimiz günlerde de; "Bir ablamın babası da ünlü bir gazeteci" şeklinde bir açıklama yaptı.
Duygu Nebioğlu'nun sözünü ettiği ablası Dilara G. ve diğer kardeşi Sevgi Nebioğlu ardından da o kişinin Uğur Dündar olduğu iddia edildi. Babalık davası açıldığını doğrulayan Dündar, DNA testi sonucunu açıkladı.

Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni adresi belli oldu Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni adresi belli oldu

Uğur Dündar; "Bugünkü bir gazetede hakkımda babalık davası açıldığı ve haziran ayında karara bağlanacağı açıklanmış. Bugüne kadar mahkemenin aldığı gizlilik kararına titizlikle uyduk ve hep sustuk. Ama mademki karşı taraftan biri konuştu; kısaca net bir cevap vereyim: Mahkemenin her iki tarafı sevk ettiği ve son sözü söyleyecek kurum olan adli tıp kurumu DNA incelemesini bitirdi ve biyolojik babalık iddiasını reddetti. Benim ve avukatım Murat Ergün için konu kapanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" şeklinde açıklama yaptı.

Duygu Nebioğlu, Uğur Dündar'ın açıklamasının ardından "Benzerliklerini biz biliyoruz. Rapor sonucuna itiraz edecekler. Annem yok ya ortada herkes rahat maşallah" ifadelerini kullandı.

Editör: Nehir Durdağı