Ülkemizde gelişen en önemli sektörlerden biri olan sağlık alanındaki başarısı oldukça önemlidir. Bu konuda gerek merkezinde gerekse sosyal medyasında insanları bilinçlendiren Alper Bahar, “Sağlık dediğimiz için en önemli alanlardan biri. İnsanların önce güvenini kazanmak gerek. Çünkü yaptığınız şey tüm hayatını etkileyebilir. Bizler bu anlamda kendimizi kanıtlamış birer merkeziz. Yaptığımız işler ve sonuçlar ortada.”diyerek düşüncelerini paylaşmıştır.

Ölen turistin küllerini Marmaris'e bıraktılar! Sağlık Bakanlığı harekete geçti Ölen turistin küllerini Marmaris'e bıraktılar! Sağlık Bakanlığı harekete geçti

Müşteri memnuniyetine çok önem veren isim bu konuda müşterilerin isteklerini de dinlemekte ve merkezindeki eksikleri en kısa sürede halletmektedir.

Sosyal medya üzerinden sürekli olarak paylaşım yapan merkezde oldukça fazla hizmet vardır. Bunlardan bazıları ise estetik cerrahi, obezite cerrahi, saç uygulamaları gibi çeşitli alanlardır. Diğer yandan çevirmenlik, check up gibi farklı hizmetleri de bünyesinde bulunduran merkezi ziyaret edebilir ve istediğiniz alanda işlem yaptırabilirsiniz.

Editör: Nehir Durdağı