Gülay Uygun kimdir? Gülay Uygun intihar mı etti, Gülay Uygun öldürüldü mü, neden öldü?

Gülay Uygun kimdir? Uzun bir süredir Türkiye'nin gündemi haline gelen Ümit Can Uygun ve Aleyna Çakır olayında flaş olaylar yaşanmaya devam ediyor. Olaylarn Müge Anlı'ya kadar gitmesinden sonra Ümit Can Uygun'un annesi intihar etti. Vatandaşlar Gülay Uygun kimdir? Gülay Uygun öldü mü? Ümit Can Uygun'un annesi öldü mü şeklinde araştırmalar yapıyor

Gülay Uygun kimdir? Gülay Uygun intihar mı etti, Gülay Uygun öldürüldü mü, neden öldü?

Gülay Uygun kimdir? Gülay Uygun intihar mı etti öldürüldü mü? İnternet aleminde bir anda infial yaratan Gülay Uygun intihar görüntülerinde saklanan gerçek ne? Ümitcan Uygun çok uzun zaman sonra ilk defa kamera karşısına geçti. 

"Müge Anlı canlı izle: Müge Anlı ile tatlı sert izle" TIKLA İZLE

Gülay Uygun kimdir?

Gülay Uygun kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Ülkenin gündemini belirleyen Aleyna Çakır davasında katil zanlısı olduğu iddia edilen Ümit Can Uygun'un annesi Gülay Uygun'un intihar ettiği öğrenildi. Ancak bazı bulgular Gülay Uygun'un da öldürülmüş olabileceğini söylüyor. Olayla ilgili henüz net bir bilgi yok ancak Gülay Uygun'un arkasında bir mektup bıraktığı ve ölümünden Müge Anlı'yı sorumlu tuttuğu iddia ediliyor

Gülay Uygun öldürüldü mü?

Gülay Uygun intihar etti mi öldürüldü mü merak konusu oldu. Aleyna Çakır katil zanlısı Ümitcan Uygun ortaya çıktı! Annesi Gülay Uygun, akşam saatlerinde intitar etmesiyle birlikte Ümitcan Uygun ortaya çıktı. Ümitcan Uygun annesinin intihar ettiği söyledi ve avukatıyla kameralar karşısına geçti. Ancak bu görüntülerden daha çok Gülay Uygun kimdir? Gülay Uygun öldü mü öldürüldü mü sorusu merak ediliyor. 

Gülay Uygun intihar mı etti?

Türkiye'de bir çok kadın cinayeti işleniyor. Ancak Gülay Uygun intihar etmediği, bugüne kadar hiç bir intiharda orada polis varken olay yerinin bu kadar net çekilip sosyal medyada atılma ihtimali olmadığı, ayrıca Ümitcan Uygun annesine sarılma fotoğrafında hava aydınlıkken, intihardan sonraki ölüm görüntülerinde akşam olması dikkat çekti. Şimdi Gülay Uygun cinayet mi yoksa intihar mı sorusu oldukça uzunca süre konuşulacak gibi görünüyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2020, 09:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayhan
Ayhan - 1 yıl Önce

Ayağında ayakkabısı yok kadının öldürülmüş kesinlikle

SIRADAKİ HABER