Otel odasında siyanür içmiş: Eylül Kaçanoğlu öldü

Aydın'da 27 yaşındaki Eylül Kaçanoğlu, bir otelin odasında ölü bulundu. Genç kadının babası Yavuz Kaçanoğlu, anneyi suçladı

Otel odasında siyanür içmiş: Eylül Kaçanoğlu öldü

27 yaşındaki Eylül Kaçanoğlu, Kocaeli'nde yaşıyor, yazları da Bodrum'da bir otelde çalışıyordu.

4 yıl önce Adnan Menderes Ünivaersitesi Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun olan Kaçanoğlu, üniversitede yüksek lisans sınavına girmek için Aydın'a gelmiş ve bir otelde oda tutmuştu.

Genç kadın otelden ayrılmadan önce kat görevlisini aradı ve kendisine bir kahve getirmesini söyledi. Kahveyi getiren görevli 2 saat sonra Eylül Kaçanoğlu'nun odadan çıkmadığını görünce kontrol etmek istedi. Odaya girdiğinde ise yatağın üzerinde hareketsiz bir şekilde yattığını görünce polise haber verdi.

Otele gelen polis, sehpanın üzerinde siyanür yazılı bir kutu buldu. 

Genç kızın kahveye karıştırdığı siyanürle öldüğü belirlenirken, otelde de panik yaşandı ve tedbir alındı. 

Kızının öldüğünden habersiz olan baba Yavuz Kaçanoğlu, acı haberi gazetecilerden öğrenince gözyaşlarına boğuldu. 

Yavuz Kaçanoğlu, "24 yıl önce eşimden boşandım. Mahkeme kızım Eylül'ün velayetini bana vermişti. 14 yaşına kadar kızım benim yanımda büyüdü. Büyüyünce annesinin yanına gitmesiyle kızımın hayatı cehenneme döndü. Onu bana karşı hep dolduruşa getirdi. Hayatta yapayalnız kaldı. Tutunacak bir dalı kalmadığından canına kıydığını düşünüyorum" diye konuştu.
 
Soruşturma kapsamında polis tarafından ölen genç kızın annesinin ifadesine başvuruldu. Anne Mine C, kızının içine kapanık olduğunu, erkek arkadaşının olmadığını ve intiharıyla ilgili kendisinin bildiği herhangi bir sebep olmadığını söylediği öğrenildi.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 11:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER